Brzeska Wieś Historyczna

"Akademia Seniora"

Stowarzyszenie „Brzesko-Oławska Wieś Historyczna” realizuje zadanie pn. Akademia Seniorów. Jest to już drugi projekt skierowany do naszych Seniorów/Seniorek.

W ubiegłym roku realizowaliśmy zadanie pn. Seniorzy na start!, który cieszył się dużym zainteresowaniem. W projekcie wzięło udział 150 Seniorów/Seniorek z obszaru LGD.

Zarząd Stowarzyszenia „Brzesko-Oławska Wieś Historyczna” oraz Burmistrz Lewina Brzeskiego, Wójt Gminy Olszanka, Wójt Gminy Skarbimierz, Wójt Gminy Oława zapraszają mieszkańców Gminy Lewin Brzeski, Olszanka, Skarbimierz i Oławy, którzy ukończyli 60 rok życia na bezpłatne zajęcia z zakresu:

 1. Obsługi komputera i nowych technologii
 2. Treningu umysłu
 3. Edukacji zdrowotnej i profilaktycznej
 4. Zajęć sportowo-rekreacyjnych
 5. Wyjazdów kulturalnych

Wszystkie zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów.

Już 07.06.2015r. wyjeżdżamy z Seniorami/Seniorkami do Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu na spektakl pt. „Mayday I”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w projekcie do kontaktu z pracownikami Stowarzyszenia pod numerem telefonu 77 412 90 21 lub do osobistego odwiedzenia nas w siedzibie biura w Krzyżowicach 72.

Zadanie pn. Akademia Seniorów współfinansowane jest ze środków otrzymanych od Ministra Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

 

2015-05-22

  Archiwum

   

   

   

   

   

  Poprzednią wersję strony ze wszystkimi

  zamieszczonymi

  danymi możecie Państwo znaleźć

  tutaj

  Projekty

  III Sektor - stawia na Edukację Młodzi Animatorzy Aktywności Społecznej Szkoły na piątkę II