Brzeska Wieś Historyczna

Europejski Targi Chłopskie 2013

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie „Towarzystwo Przyjaciół Krzyżowic” przy współpracy Gminy Olszanka i LGD Brzeska Wieś Historyczna zapraszają do udziału w XIII Europejskich Targach Chłopskich, które odbędą się w dniu 29 września 2013 r. w miejscowości Krzyżowice w Gminie Olszanka.

Targi stwarzają możliwość nie tylko rolnikom, ale wszystkim mieszkańcom obszarów wiejskich na zaprezentowanie produktów wytworzonych w gospodarstwie. Co roku w targach uczestniczą rolnicy, rzemieślnicy i wiejskie stowarzyszenia ze swoimi produktami lokalnymi. Jest to świetna forma promocji sprzedaży bezpośredniej produktów rzemieślniczych, jak i spożywczych. Stowarzyszenia wiejskie mogą promować produkty regionalne, a gospodarstwa ekologiczne zdrową żywność.

Z każdym rokiem wzrasta liczba osób zainteresowanych udziałem w Targach. Swoje towary prezentują wystawcy z różnych regionów naszego kraju, a także z zagranicy.

W tegorocznej imprezie odbędą się:

- konkursy dla uczestników targów, w tym na

Najsmaczniejszą potrawę z ziemniaka, Konkurs na najładniejsze stoisko, konkurs dla        odwiedzających Targi, Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży pn. „Tradycje mojej miejscowości”

- targi produktów lokalnych i regionalnych,

- występy zespołów ludowych, 

- warsztaty rękodzielnicze

Zachęcamy do udziału w imprezie i informujemy, że w trakcie pobytu możemy zagwarantować miejsce wystawiennicze - namiot, dostęp do prądu i wody oraz wspaniałą atmosferę.


Zgłoszenia będą przyjmowane do 20 września 2013r. . na adres mailowy  sekretarz@olszanka.pl. Zgłoszenie można przesłać pocztą na adres: Towarzystwo Przyjaciół Krzyżowic, Krzyżowice 73, 49-332 Olszanka  lub faxem – 77 4129683  wew. 106

Wszelkie pytania prosimy kierować do Pani Ewy Rosińskiej – Sekretarz Gminy  pod nr. tel. 774129683 wew.103 lub 660492647 lub Pani Anny Muszczyńskiej – Przewodniczącej Towarzystwa Przyjaciół Krzyżowic Tel. 774129061 lub do Biura LGD Brzeska Wieś Historyczna Tel 774129021.

 

Zapraszamy,

 Do pobrania – Karta zgłoszenia                                


                             

2013-09-04

Archiwum

 

 

 

 

 

Poprzednią wersję strony ze wszystkimi

zamieszczonymi

danymi możecie Państwo znaleźć

tutaj

Projekty

III Sektor - stawia na Edukację Młodzi Animatorzy Aktywności Społecznej Szkoły na piątkę II