Brzeska Wieś Historyczna

Informacja o planowanym do wykonania zadaniu (zapytanie-Żłobizna)

Stowarzyszenie Rozwoju, odnowy i promocji wsi Żłobizna Wilijki realizując zasadę konkurencyjności zaprasza do złożenia oferty cenowej  na realizację zadania pn.  : „Zagospodarowanie terenu wokół stawu jako miejsca spotkań i rekreacji mieszkańców wsi Żłobizna i turystów ”.

  Opis przedmiotu oraz zakres zamówienia:

Zakres robót obejmuje:

1)     Wykonanie i montaż na miejscu : altana (1 szt.)  4mx5m wykonanie z drewna świerkowego na belkach konstrukcyjnych 14x14 cm z dachem dwuspadowym z nadbitką, pokryta gontem bitumicznym i pomalowana w kolor farbą Drewnochron.

Montaż : marki stalowe zakotwione w stopach betonowych o objętości do 0,5 m3

2)     Wykonie i montaż na miejscu  wyposażenia altany w/w : 

a)       stół  (2 szt.)  o wym. 1mx 2m z bali świerkowych lub olchowych pomalowany w kolor farbą Drewnochron

b)       ławka (4 szt.) bez oparcia o wym. 2mx0,4m z bali świerkowych lub olchowych pomalowana w kolor farbą Drewnochron. Montaż : marki stalowe zakotwione w stopach betonowych o objętości do 0,5 m 

3)     Wykonie i montaż na miejscu: altana (2 szt.) 3mx3m wykonanie z drewna świerkowego na belkach konstrukcyjnych 14x14 cm z dachem czterospadowym  z nadbitką, pokryta gontem bitumicznym i pomalowana w kolor farbą Drewnochron każda altana wyposażona w 1 stół ( 1,5x1,5m) i 4 ławki ( 2mx0,4 m) z bez oparcia. Montaż : marki stalowe zakotwione w stopach betonowych o objętości do 0,5 m3

4)     Wykonanie i montaż na miejscu: ławka z oparciem ( 10 szt.) o wymiarach 1,5m x 0,4m z bali wykonanie z drewna świerkowego lub olchowego. Montaż : marki stalowe zakotwione w stopach betonowych o objętości do 0,5 m3

5)     Wykonanie i montaż na miejscu: tablica informacyjna o wymiarach 1,5m x 2m ( plansza wg projektu zamawiającego wykonanie PCV pełny kolor) wykonana z drewna świerkowego ze słupami konstrukcyjnymi 14x14 cm, pomalowany w kolor farba Drewnochron, daszek dwuspadowy pokryty gontem bitumicznym . Montaż : marki stalowe zakotwione w stopach betonowych o objętości do 0,5 m3.

6)     Wykonie i montaż na miejscu: kosz na śmieci o wymiarach 1x0,4x0,4m wykonanie z drewna świerkowego malowany w kolor farbą Drewnochron. Montaż : marki stalowe zakotwione w stopach betonowych o objętości do 0,5 m3.

 

 Ofertę należy złożyć osobiście w terminie do dnia 18 lipca 2014r. do godz. 20.00  w siedzibie stowarzyszenia , tj. Żłobizna ul. Konwaliowa 9 49-305 Brzeg.

Pełna treść ogłoszenia wraz z załącznikami znajduje sie do pobrania poniżej.

 

2014-07-11

Archiwum

 

 

 

 

 

Poprzednią wersję strony ze wszystkimi

zamieszczonymi

danymi możecie Państwo znaleźć

tutaj

Projekty

III Sektor - stawia na Edukację Młodzi Animatorzy Aktywności Społecznej Szkoły na piątkę II