Brzeska Wieś Historyczna

Krajowy nabór wniosków wniosków w ramach Tworzenia i rozwoju mikroprzedsiebiorstw.

W Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 (PROW 2007-2013) przewidziano środki na wsparcie rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich, w ramach działania „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”. Jest to uzupełnienie oferty pomocy dla mikroprzedsiębiorców dostępnej w ramach programów operacyjnych polityki spójności. Budżet tego działania na lata 2007-2013 wynosi ponad 1 mld EUR. Pomoc jest kierowana bezpośrednio do przedsiębiorców prowadzących albo zakładających mikroprzedsiebiorstwa. Wsparcie polega na refundacji części kosztów inwestycji oraz części tzw. kosztów ogólnych.

W związku z ogłoszeniem kolejnego naboru wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” PROW 2007-2013 (od 26.09.2011 r. do 7.10.2011 r.), w załączeniu przekazujemy ulotkę zawierającą podstawowe informacje na temat działania, w tym możliwości aplikowania o pomoc.

Ulotka została zaprojektowana z myślą o podmiotach, które poszukują informacji na temat wsparcia z funduszy europejskich dla przedsiębiorstw. Zawiera podstawowe informacje, istotne z punktu widzenia osoby szukającej odpowiedniego instrumentu wsparcia. Założono, że ma ona funkcjonować jako ulotka elektroniczna (e-ulotka) - zastosowano w niej przekierowania do odpowiednich miejsc na stronach internetowych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz Centrum Doradztwa Rolniczego.

Zwracamy uwagę, że nabór w ramach tegoż samego dzialania poprzez LGD "Brzeska Wieś Historyczna" ogłoszony zostanie 16 września 2011 r.

2011-09-14

Archiwum

 

 

 

 

 

Poprzednią wersję strony ze wszystkimi

zamieszczonymi

danymi możecie Państwo znaleźć

tutaj

Projekty

III Sektor - stawia na Edukację Młodzi Animatorzy Aktywności Społecznej Szkoły na piątkę II