Brzeska Wieś Historyczna

"Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów"

Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego oraz Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego we współpracy z Opolskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Łosiowie ogłaszają XI edycję Konkursu  "Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów". Celem Konkursu jest identyfikacja i promocja tradycyjnej, regionalnej żywności oraz upowszechnianie wiedzy o niej.

Tegoroczna edycja konkursu zostanie przeprowadzona w dwóch kategoriach: na najlepszy regionalny produkt żywnościowy oraz najlepszą potrawę regionalną.

Finał Konkursu odbędzie się w dniu 31 lipca 2011 r. podczas VI Festiwalu Folklorystycznego w Muzeum Wsi Opolskiej  w Opolu - Bierkowicach.

Komisja konkursowa będzie nominować produkty oraz potrawy do prestiżowej nagrody "Perła" wręczanej podczas finału krajowego na targach Polagra Food w Poznaniu. Obecnie województwo opolskie posiada 9 "Pereł".

W załączeniu znajdują się do pobrania regulaminy i karty zgłoszeniowe.

Dokumentację należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 1 lipca 2011 r. z dopiskiem "Konkurs Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów" do Opolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Łosiowie na adres:

 ul. Główna 1, 49-330 Łosiów, tel. 077 412 53 27 wew. 259, 260, 261

 Serdecznie zapraszamy.

2011-06-16

Archiwum

 

 

 

 

 

Poprzednią wersję strony ze wszystkimi

zamieszczonymi

danymi możecie Państwo znaleźć

tutaj

Projekty

III Sektor - stawia na Edukację Młodzi Animatorzy Aktywności Społecznej Szkoły na piątkę II