Brzeska Wieś Historyczna

Sprostowanie do zapytanie dot. zielonych siłowni

Szanowni Państwo,

prawidlowe brzmienie punktu 5 i 6 w zapytaniach ofertowych na realizację zielonych siłowni w miejscowości Gierszowice, Olszanka i Pogorzela z dnia 3 września 2013 r. brzmi następująco:

 1. Jeździec (urządzenie ma być przeznaczone  do ćwiczeń dla dwóch osób jednocześnie, wykonane z rur galwanizowanych ogniowo, odporne na warunki atmosferyczne, pomalowane proszkowo w dwóch kolorach, urządzenie ma posiadać tablicę informacyjną o sposobie ćwiczeń) – 1 sztuka  – urządzenie pojedyncze, z możliwością jednoczesnego uprawiania ćwiczeń przez 2 osoby, przy czym jedna osoba wspiera i asekuruje wtedy drugą osobę.
 2. Wioślarz (urządzenie ma być przeznaczone  do ćwiczeń dla dwóch osób jednocześnie, wykonane z rur galwanizowanych ogniowo, odporne na warunki atmosferyczne, pomalowane proszkowo w dwóch kolorach, urządzenie ma posiadać tablicę informacyjną o sposobie ćwiczeń) – 1 sztuka – urządzenie pojedyncze, z możliwością jednoczesnego uprawiania ćwiczeń przez 2 osoby, przy czym jedna osoba wspiera i asekuruje wtedy drugą osobę.

Pozostałe zapisy w Informacjach o planowanym do wykonania zadaniu - zapytaniu do wykonawców/dostawców pozostaje bez zmian.

Zarząd Stowarzyszenia Rozwoju Lokalnego "Teraz Gierszowice"

Zarząd Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Jankowic Wielkich JANKO

Zarząd Towarzystwa Kobiet Wiejskich w Pogorzeli.

2013-10-03

  Archiwum

   

   

   

   

   

  Poprzednią wersję strony ze wszystkimi

  zamieszczonymi

  danymi możecie Państwo znaleźć

  tutaj

  Projekty

  III Sektor - stawia na Edukację Młodzi Animatorzy Aktywności Społecznej Szkoły na piątkę II