Brzeska Wieś Historyczna

Konkurs kulinarny!

Zapraszamy do wzięcia udzialu w konkursie kulinarnym "Kuchnia miodem płynąca" podczas trwania Opolskiego Jarmarku Folkloru w Łowkowicach, w gminie Kluczbork.

Do udziału w konkursie zapraszamy właścicieli gospodarstw agroturystycznych, ekologicznych, stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich, grupy odnowy wsi i sołectwa z terenu Województwa Opolskiego. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dokonanie zgłoszenia najpóźniej do dnia 19.08.2011r. Zgłoszenia można dokonać poprzez wysłanie wiadomości e-mail z załączoną wypełnioną Kartą Zgłoszenia (do pobrania na stronie internetowej www.dolinastobrawy.pl) na adres biuro@dolinastobrawy.pl

Każdy uczestnik ma prawo zgłoszenia do udziału w konkursie jednej potrawy z dodatkiem miodu. Potrawa powinna być dostarczona na konkurs w formie gotowej. Do potrawy należy dołączyć dane wykonawcy i krótki opis.

Trzem uczestnikom konkursu, których potrawy zdobędą najwyższą liczbę punktów zostaną wręczone nagrody rzeczowe (sprzęt AGD), a pozostali uczestnicy konkursu otrzymają okolicznościowe dyplomy i upominki.

Wszystkie pytania dotyczące konkursu prosimy kierować pod numer tel. 77 413 11 38 lub drogą elektroniczną na adres biuro@dolinastobrawy.pl

2011-07-28

  Archiwum

   

   

   

   

   

  Poprzednią wersję strony ze wszystkimi

  zamieszczonymi

  danymi możecie Państwo znaleźć

  tutaj

  Projekty

  III Sektor - stawia na Edukację Młodzi Animatorzy Aktywności Społecznej Szkoły na piątkę II