Brzeska Wieś Historyczna

Bezpłatne szkolenia!

 

Zapraszamy do udzialu w bezpłatnych szkoleniach z zakresu aplikowania o środki PROW 2007-2013.

Najbliższe terminy szkoleń to:

- 11 marca 2013 r. (rozpoczęcie o godzinie 13:45) - z zakresu ubiegania się o pomoc w ramach działania Odnowa i rozwój wsi (zapraszamy przede wszystkim administratorów obiektów zabytkowych, w tym Parafie, związki wyznaniowe, oragnizacje pożytku publicznego oraz przedstawicieli JST)

- 16 marca 2013 r. (rozpoczęcie o godzinie 9:45) - z zakresu ubiegania się o pomoc w ramach działania Małe projekty (zapraszamy przede wszystkim przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedstawicieli JST, parafie i związki wyznaniowe).

Jednocześnie przypominamy iż w biurze Stowarzyszenia "Brzeska Wieś Historyczna" można uzyskać bezpłatne doradztwo indywidualne oraz grupowe.

Zapraszamy do umawiania się z doradcą lub pracownikiem biura na konsultacje w sprawie ubiegania się o środki,w zakresie realizacji i rozliczania projektu. Szczególnie zapraszamy instytucje, które są przed złożeniem wniosku o platność. Konsultacja z pracownikiem biura ułatwi proces przygotowania wniosku o płatność oraz wyeliminuje najczęściej popełniane przez beneficjentów błędy.

W sprawie udziału w szkoleniach oraz umówienia się na indywidualne konsultacje prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 774129021 (kontakt z Panią Martą Mokrzyczak).

 

 

2013-02-20

Archiwum

 

 

 

 

 

Poprzednią wersję strony ze wszystkimi

zamieszczonymi

danymi możecie Państwo znaleźć

tutaj

Projekty

III Sektor - stawia na Edukację Młodzi Animatorzy Aktywności Społecznej Szkoły na piątkę II